Writings

Copyright © Michelle. All rights reserved

Všetky príbehy, postavy a miesta objavujúce sa v mojich poviedkach sú výtvormi mojej fantázie. Nepíšem fanfiction len originálne príbehy. Kopírovanie z tejto sekcie je teda absolútne zakázané!


Krátke poviedky

Posledná
Kedy? - 27 dec 2009 | zverejnené 06 mar 2011
Prečo? - Pôvodne to mala byť upírska poviedka, ktorú som písala do jednej súťaže. Potom som si to ale rozmyslela a rozhodla sa nezúčastniť. Poviedka teda zostala rozpracovaná a len pred časom som ju na rýchlo dopísala, pretože som nejakú poviedku nutne potrebovala. Takže napokon v nej žiadni upíri a ani iné podobné tvory nie sú, ale nesie – alebo by sa to aspoň malo niesť – v tom temnom duchu, ktorý mám tak rada. (760 slov)
Už nikdy viac
Kedy? - 13 feb 2010 | zverejnené 06 mar 2010
Prečo? - Ide o moju prvú "jednorázovku". Nikdy predtým som nenapísala nič, čo by malo len jednu časť a chýbala tomu kopa postáv či dopodrobna premyslený dej. Ale páči sa mi to. I keď pravdou je, že je to trochu psychopatické dielo. Nie tak psychopatické ako som to zamýšľala, ale dosť na to, aby ste si o jej autorovi čo to pomysleli. Ale, ľudia, ja som naozaj normálna. Teda... v rámci možností. (724 slov)


Ukážky z dlhších prác

Kameň večnosti
Anotácia: Existujú dve teórie, ktoré by mohli vysvetliť, kto naozaj som. Prvá tvrdí, že som polovičným upírom. Druhá prehlasuje: cvok. A hoci mám sama z času na čas sklon si tieto dve pravdepodobnosti mýliť, fakty sú občas až príliš neoblomné. Mám nadľudskú silu, vidím, počujem a cítim, čo iní nie, a predovšetkým trpím podivnou túžbou po krvi. Môj znudený stereotypný život však prudko nabral iný smer, keď moje malé tajomstvo odhalil niekto, komu by som sa s ním dobrovoľne nikdy nezverila.
Oh, a potom je tu ešte ten chlapík z mojej minulosti, ktorý sa ma snaží zabiť. Kedysi by si vystačil aj s mojím vykrvácaním na smrť, dnes sú ale jeho ciele vyššie. Chce zažiť svoje peklo na zemi a nehodlá sa vzdať, kým ho nedosiahne. Takže... Nemala by som ho zastaviť? [GR]